netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: user
ca: usuari

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: Reset to defaults
ca: Reinicialitza als valors predeterminats

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: edit
ca: edita

en: New external user: %user using module %module.
ca: Nou usuari extern: %user utilitzant el mòdul %module.

en: Error saving user account.
ca: S'ha produït un error en desar el compte d'usuari.
