netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: edit
cs: upravit

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.
