netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: New external user: %user using module %module.
dz: ཕྱི་ཁའི་ལག་ལེན་པ་  གརསཔ་: %user   ཚད་གཞི་  %moduleལག་ལེན་འཐབ་མི།
