netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Reset to defaults
eo: Restarigu la defaŭltojn

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: edit
eo: redakti

en: New external user: %user using module %module.
eo: Nova ekstera uzanto: %user uzante la modulon %module.

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.
