netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: edit
et: muuda

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.
