netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Reset to defaults
eu: Berrezarri lehenespenak

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: edit
eu: editatu

en: New external user: %user using module %module.
eu: Kanpoko erabiltzaile berria: %user %modulua erabiltzen ari da.

en: Error saving user account.
eu: Errorea erabiltzaile kontua gordetzean.
