netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Reset to defaults
fr: Revenir aux valeurs par défaut

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: edit
fr: modifier

en: New external user: %user using module %module.
fr: Nouvel utilisateur externe : %user via le module %module.

en: Error saving user account.
fr: Erreur à la sauvegarde du compte utilisateur.
