netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Save configuration
gl: Gardar a configuración

en: Reset to defaults
gl: Restaurar cos valores predeterminados

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: edit
gl: editar

en: New external user: %user using module %module.
gl: Novo usuario externo: %user usando o módulo %module.

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.
