netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: user
ja: ユーザー

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Reset to defaults
ja: デフォルトに戻す

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: edit
ja: 編集

en: New external user: %user using module %module.
ja: 新しい外部ユーザー： %module モジュールを使用して、%user さんが登録されました。

en: Error saving user account.
ja: ユーザーアカウントの保存中にエラーが発生しました。
