netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: edit
lv: labot

en: New external user: %user using module %module.
lv: Jauns ārējs lietotājs: %user izmanto moduli %module.

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.
