netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: edit
mn: засварлах

en: Error saving user account.
mn: Хэрэглэгчийн бүртгэлийг хадгалахад алдаа гарлаа.
