netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: user
mr: सदस्य

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Reset to defaults
mr: मुळरुपात करा

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: edit
mr: संपादन

en: Error saving user account.
mr: खाते संरक्षित करण्यामध्ये तृटी आली
