netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Reset to defaults
nl: Standaardwaarden terugzetten

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: edit
nl: bewerken

en: New external user: %user using module %module.
nl: Nieuwe externe gebruiker: %user gebruikt module %module.

en: Error saving user account.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opslaan van het account.

en: Menu cache cleared.
nl: Menu-cache is leeggemaakt.
