netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: edit
pl: edytuj

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: Menu cache cleared.
pl: Pamięć podręczna menu została wyczyszczona.
