netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: The configuration options have been saved.
sk: Nastavenia konfigurácie boli uložené.

en: edit
sk: upraviť

en: New external user: %user using module %module.
sk: Nový externý používateľ: %user používa modul %module.

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.
