netFORUM Authentication (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Reset to defaults
tr: Öntanımlı ayarlara geri dön

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: edit
tr: düzenle

en: New external user: %user using module %module.
tr: Yeni harici kullanıcı: %user %module eklentisi kullanılıyor.

en: Error saving user account.
tr: Kullanıcı hesabı kaydedilirken bir hata oluştu.
