netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: user
af: gebruiker

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: edit
af: redigeer

en: New external user: %user using module %module.
af: Nuwe eksterne gebruiker: %user (gebruik module %module).
