netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Reset to defaults
am: ወደ ነባሪዎች መልስ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: edit
am: አስተካክል
