netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: user
bg: потребител

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: edit
bg: редактирай

en: New external user: %user using module %module.
bg: Нов външен потребител: %user използва модула %module.

en: Error saving user account.
bg: Създаване на нов потребителски акаунт
