netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: user
da: bruger

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Reset to defaults
da: Gendan standardindstillinger

en: The configuration options have been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: edit
da: redigér

en: New external user: %user using module %module.
da: Ny ekstern bruger: %user via modulet %module.

en: Error saving user account.
da: Fejl ved opdatering af brugerkonto.
