netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: edit
fi: muokkaa

en: Error saving user account.
fi: Käyttäjätilin tallentaminen ei onnistunut.

en: Menu cache cleared.
fi: Valikkovälimuisti tyhjennetty.
