netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: user
he: משתמש

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Reset to defaults
he: חזרה להגדרות ברירת המחדל

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: edit
he: עריכה

en: Error saving user account.
he: שגיאה בשמירת חשבון המשתמש.
