netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Reset to defaults
hu: Visszaállítás az alapértelmezésre

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: edit
hu: szerkesztés

en: New external user: %user using module %module.
hu: „%user” új külső felhasználó %module modullal.

en: Error saving user account.
hu: Hiba történt a felhasználói fiók mentése során.
