netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: user
jv: panganggo

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Reset to defaults
jv: Balékaké marang asliné

en: The configuration options have been saved.
jv: Opsi konfigurasi uwis disimpen.

en: edit
jv: sunting

en: Error saving user account.
jv: Gagal nyimpen akun panganggo.
