netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Reset to defaults
kn: ಪೂರ್ವನಿಯೋಜಿತವಾದದ್ದಕ್ಕೆ  ಮರಳಿಸು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: New external user: %user using module %module.
kn: ಹೊರವಲಯದ ಹೊಸ ಉಪಯೋಗಿ : %user ಉಪಯೋಗಿ %module ಮಾಡ್ಯೂಲ್ ಘಟಕವನ್ನು ಉಪಯೋಗಿಸುತ್ತಿದ್ದಾನೆ[ಳೆ]
