netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Error saving user account.
ku: هه‌ڵە ڕوویدا له کاتی‌ پاشه‌که‌وت کردنی هەژماری به‌کارهێنه‌ر.
