netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: user
lt: narys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: edit
lt: redaguoti

en: New external user: %user using module %module.
lt: Naujas išorinis vartotojas: %user naudoja modulį %module.

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Menu cache cleared.
lt: Meniu  kešas išvalytas.
