netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: user
nn: brukar

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Reset to defaults
nn: Sette tilbake til standard

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: edit
nn: endre

en: Error saving user account.
nn: Feil oppstod ved lagring av brukarkonto
