netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: edit
oc: modificar

en: New external user: %user using module %module.
oc: Utilizaire novèl extèrne : %user via le modul %module.

en: Error saving user account.
oc: Error al salvament del compte d'utilizaire.
