netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Reset to defaults
ro: Resetează la valori implicite.

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: edit
ro: modifică

en: Error saving user account.
ro: Eroare la salvarea contului utilizator.
