netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: edit
sl: uredi
