netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Reset to defaults
sq: Kthe në vlerat e prezgjedhura

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: edit
sq: ndrysho

en: New external user: %user using module %module.
sq: Përdorues i ri jashtëm: %user po përdor modulin %module.

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.
