netFORUM Authentication (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: user
uk: користувач

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: edit
uk: редагувати

en: New external user: %user using module %module.
uk: Новий зовнішній користувач: %user, що використовує модуль %module.

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.

en: Menu cache cleared.
uk: Кеш меню очищено
