netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: edit
be: рэдагаваць

en: settings
be: налады

en: New external user: %user using module %module.
be: Новы вонкавы карыстальнік: %user праз модуль %module.

en: Error saving user account.
be: Не атрымалася захаваць акаўнт карыстальніка.
