netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Save configuration
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: Reset to defaults
el: Επαναφορά στις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: edit
el: επεξεργασία

en: settings
el: ρυθμίσεις

en: New external user: %user using module %module.
el: Νέος εξωτερικός χρήστης: %user με χρήση της μονάδας %module.

en: Error saving user account.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του λογαριασμού χρήστη.
