netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: user
id: anggota

en: Save configuration
id: Simpan konfigurasi

en: Reset to defaults
id: Kembalikan ke standar

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: settings
id: pengaturan

en: New external user: %user using module %module.
id: Pengguna eksternal baru: %user menggunakan modul %module.

en: Error saving user account.
id: Gagal menyimpan keanggotaan

en: Menu cache cleared.
id: Cache Menu telah dibersihkan.
