netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: user
is: notandi

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Reset to defaults
is: Endurstilla í sjálfgefin gildi

en: The configuration options have been saved.
is: Stillingarnar hafa verið vistaðar.

en: edit
is: breyta

en: settings
is: stillingar

en: Error saving user account.
is: Villa kom upp við að vista notanda.
