netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: edit
kk: түзету

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.
