netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Reset to defaults
km: កំណត់​​ទៅ​លំនាំ​ដើម​ឡើង​វិញ

en: The configuration options have been saved.
km: បាន​រក្សាទុក​ជម្រើស​ការ​កំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ ។

en: edit
km: កែសម្រួល

en: New external user: %user using module %module.
km: អ្នក​ប្រើ​ខាង​ក្រៅ​ថ្មី ៖ %user ​ដោយ​​ប្រើ​ម៉ូឌុល​ %module ។

en: Error saving user account.
km: កំហុស​ក្នុងការ​រក្សាទុក​គណនី​អ្នកប្រើ ។
