netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Reset to defaults
ne: पूर्वनिर्धारितमा रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।
