netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: user
pt: usuário

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: Reset to defaults
pt: Restaurar para as configurações padrão

en: The configuration options have been saved.
pt: As configurações foram salvas.

en: edit
pt: editar

en: settings
pt: configurações

en: New external user: %user using module %module.
pt: Novo usuário externo: %user usando o módulo %module.

en: Error saving user account.
pt: Erro ao gravar a conta do usuário.

en: Menu cache cleared.
pt: Cache de menu limpo.
