netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: user
pt: utilizador

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Reset to defaults
pt: Restaurar os valores predefinidos

en: The configuration options have been saved.
pt: As opções de configuração foram guardadas.

en: edit
pt: editar

en: settings
pt: configurações

en: New external user: %user using module %module.
pt: Novo utilizador externo: %user utilizando o modulo %module.

en: Error saving user account.
pt: Erro ao guardar a conta de utilizador.
