netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Reset to defaults
ru: Вернуться к исходным

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: edit
ru: изменить

en: settings
ru: настройки

en: New external user: %user using module %module.
ru: Новый внешний пользователь: %user через модуль %module.

en: Error saving user account.
ru: Ошибка сохранения учётной записи.

en: Menu cache cleared.
ru: Кэш меню очищен.
