netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Reset to defaults
th: กลับไปใช้ค่าเริ่มต้น

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: edit
th: แก้ไข

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน
