netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: edit
vi: sửa

en: settings
vi: các thiết lập

en: New external user: %user using module %module.
vi: Người dùng mới từ bên ngoài: %user sử dụng %module module.

en: Error saving user account.
vi: Lỗi khi đang lưu tài khoản người dùng.
