netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: edit
fa: ویرایش

en: settings
fa: تنظیمات

en: New external user: %user using module %module.
fa: کاربر خارجی جدید: %user با استفاده از ماژول %module.

en: Error saving user account.
fa: خطا در ذخیره حساب کاربری.
