netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: edit
hr: uredi

en: settings
hr: Postavke

en: Error saving user account.
hr: Greška prilikom spremanja korisničkog računa.
