netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Reset to defaults
ka: ნაგულისხმევზე დაბრუნება

en: edit
ka: რედაქტირება

en: settings
ka: პარამეტრები
