netFORUM Authentication (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: user
sv: användare

en: Save configuration
sv: Spara konfiguration

en: Reset to defaults
sv: Återställ till standardvärden

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: edit
sv: redigera

en: settings
sv: inställningar

en: New external user: %user using module %module.
sv: Ny extern användare: %user genom modulen %module.

en: Error saving user account.
sv: Fel vid sparande av användarens konto.
