NetX (7.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: Submit
am: አስገባ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: view
am: ትይታ

en: Search
am: ፈልግ

en: Import
am: አስመጣ

en: Sort by
am: ደርድር
